ХLVIІ Міжнародна науково-практична конференція НАУКА. ІННОВАЦІЇ. СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК

Розділ: 

Дата події: 

Понеділок, 31 Жовтень, 2016

Місце події: 

Метою проведення науково-практичних конференцій Буковинською економічною фундацією є розгляд проблем та перспектив розвитку науки в сучасних умовах, налагодження співпраці та обміну досвідом між студентами, науковцями та практичними працівниками, публікація матеріалів конференції.

Заплановані наукові напрямки конференції:

Технічні науки.
Інформаційні технології.
Історичні науки.
Економічні науки.
Філософські науки.
Філологічні науки.
Юридичні науки.
Педагогічні науки.
Медичні науки.
Соціологічні науки.
Політичні науки.
Умови участі у конференції:

Включно до 31 жовтня 2016 року потрібно надіслати на електронну адресу mail@bef.in.ua:

1) тези доповіді на офіційній мові конференції (на українській, російській чи англійській мові) в форматі *.doc, *.docx.

2) сфотографовану або відскановану квитанцію про сплату організаційного внеску; назва файлу має містити прізвище та ініціали учасника конференції (приклад назви файлу: Kvytanziya_Ivanov I.I.)

3) заповнити анкету учасника на сайті www.bef.in.ua.

Офіційними мовами проведення науково-практичної конференції є українська, російська, англійська.

Форма участі у науково-практичній конференції: заочна.

При заочній участі у конференції збірник тез надсилається учасникам заходу на поштову адресу вказану в анкеті протягом восьми днів після проведення конференції.

Написавши та оформивши відповідно до вимог Вашу статтю, а також оплативши участь у конференції, Ви отримаєте після її завершення поштою збірник тез доповідей у форматі А5 з глянцевою обкладинкою, а також кодами УДК, ББК та ISBN.

Після завершення конференції збірник з Вашими тезами отримають окремі наукові та університетські бібліотеки і заклади. Крім збірника, Ви можете отримати сертифікат, що підтверджує Вашу участь у конференції (для цього необхідно попередньо оплатити 20 грн. за кожен сертифікат).

Вимоги до тез доповідей:

Обсяг – 5 сторінок (якщо об’єм більше, то сума оргвнеску визначається, виходячи з вартості 18 гривень за кожну сторінку) формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows у вигляді файла з розширенням *.doc, *.docx; шрифт – Times New Roman, розмір – 14, 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; поля – 20 мм.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді, прізвище та ініціали автора (не більше двох) (шрифт – напівжирний, курсив); посада, навчальний заклад, місце роботи у разі закінчення навчання; місто, в якому його розташовано, держава (шрифт – курсив); назва статті (великі літери, шрифт – напівжирний); текст.

Контактна інформація:

Адреса: Україна, 58000, Чернівці,

вул. Рівненська, 5-А

Website: www.bef.in.ua

E-mail: mail@bef.in.ua

Контактний телефон: +380977460383, +380990203107

ДолученняРозмір
PDF icon informaciya_pro_konferenciyu_bef_31_10_16_ua.pdf274.11 КБ