Falling Walls Lab Kyiv 2016

Розділ: 

Дата події: 

Четвер, 29 Вересень, 2016

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Рік тому в Україні вперше було проведено наукову конференцію у всесвітньо відомому форматі Falling Walls Lab. І вперше в історії нашої країни фіналісти конференції вибороли призові місця на Всесвітній конференції Falling Walls у Берліні, що свідчить про високий потенціал українських вчених та винахідників.
Цього літа у Вас є можливість стати учасником другої Falling Walls Lab у Києві і презентувати ваш винахід або проривну ідею на весь світ!
Під проривом ми розуміємо ідею, дослідницький проект, бізнес-модель або соціальну ініціативу, яка є оригінальною та інноваційною, покликаною вирішувати проблеми сучасного світу. Це може бути як реалізована ідея, так і проект, який існує лише на папері, однак має переконливу доказову концепцію.
Наука перестає бути нудною!
Головна мета Falling Walls Lab — сприяти розвитку наукових і підприємницьких інновацій та стимулювати обмін між науковцями та професіоналами різних сфер діяльності.
Для того, щоб стати учасником конференції, необхідно до 31 серпня 2016 року подати заявку з бажанням презентувати свою ідею, винахід або пропозицію. Це може бути як реалізована ідея, так і проект, який існує лише на папері, однак має переконливу доказову концепцію.
Регламент конференції: три хвилини на доповідь та три слайди презентації. Це спростовує міф про те, що складне неможливо пояснити швидко і доступно.
Що таке Falling Walls Lab?
Глобальна наукова конференція Falling Walls Conference була заснована 9 листопада 2009 року з нагоди 20-річчя падіння Берлінської стіни провідними вченими Європи за підтримки уряду Німеччини у Берліні. Гасло конференції: «Які стіни впадуть наступними?». «Стінами» було названо виклики та проблеми, що стоять перед людством.
Конференція Falling Walls відбувається восени кожного року у Берліні. Її передують регіональні конференції, так звані Falling Walls Lab, в різних містах світу. Вони відіграють роль відбіркових турів, де студенти, аспіранти, кандидати наук, підприємці, молоді політики, новатори в галузі мистецтва, дизайну, програмування та інших прикладних спеціальностях, можуть представити свої ідеї, викласти наукові концепції або запропонувати новаторські методи вирішення різних проблем.
Переваги щодо участі у Falling Walls Lab
Перш за все Falling Walls Lab є унікальною платформою для представлення вашого проекту або винаходу. Кожен учасник отримує чудову нагоду висвітлити свою науково-дослідну роботу, напрацювання або бізнес-ідею широкому колу колег-науковців та дослідників, а також поважному журі з академічних та ділових кіл.
Переможець київської Falling Walls Lab отримає можливість відправитися у Берлін, де представить свою презентацію найвидатнішим науковцям. Три переможці берлінської Лабораторії Falling Walls ще раз відрекомендують свої ідеї на Falling Walls Conference для міжнародної аудиторії. Таким чином, кожний наступний тур відкриває все більш широкі перспективи.
Найбільш переконлива презентація буде обрана для участі у Falling Walls Finale, де буде представлена для нагородження стипендією A.T. Kearney.
Кого ми шукаємо:
молодих геніїв, винахідників, новаторів;
кандидат має бути носієм та генератором ідеї;
мовлення: advanced English (конференції проводяться винятково англійською мовою);
кандидат повинен мати ідею, діючий прототип, бізнес-модель або результат науково-дослідницької роботи стосовно теми доповіді.
КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ
Подавати заявки мають право:
учасники, які закінчили університет зі ступенем бакалавра, здобутий не більше, ніж 10 років тому;
учасники, які закінчили університет зі ступенем магістра, здобутимне більше, ніж 7 років тому;
учасники, які закінчили університет з докторським ступенем, здобутимне більше, ніж 5 років тому.
наукові співробітники з докторським ступенем;
Вітаються всі дисципліни, в тому числі: сільське господарство, медицина, природничі науки, економіка і філософія, гуманітарні науки.
Поділися своєю інноваційною ідеєю на Falling Walls Lab Kyiv 2016, отримай цінний приз та вирушай у Берлін на фінал конкурсу!
Географія: перший етап наукової конференції відбувається у Києві; другий етап — переможці поїдуть представляти свої проекти у Берлін.
Фінансування проекту: здійснюється за рахунок Фонду Кличко та підтримки партнерів.
Участь у проекті Falling Walls Lab є безкоштовною!
Поспішайте!
Для того, щоб стати учасником наукової конференції Falling Walls Lab Kyiv 2016, необхідно подати заявку на офіційному сайті за цим посиланням:
http://falling-walls.com/lab/apply
Заявки на участь приймаються до 31 серпня 2016 р.
Конференція відбудеться 29 вересня 2016 р. у Києві.
Переможець отримає цінний приз та вирушить у Берлін 9 листопада 2016 р. на фінал міжнародної конференції Falling Walls.
Відеопрезентація

Більше інформації за посиланнями:
klitschkofoundation.org/...e/falling-walls-lab-kyiv
falling-walls.com/lab
Ми у соціальних мережах:
www.facebook.com/KlitschkoFoundation
vk.com/klitschkofoundation
Є питання? Пишіть нам:
Анна Кузнєцова a.kuznetsova@klitschkofund.org
Анастасія Бежевець a.bezhevets@klitschkofund.org

ДолученняРозмір
Image icon 13507133_841348282634127_3312599281349745185_n.png245.86 КБ