Copyright

Copyright

З метою захисту прав інтелектуальної власності учасників Української Наукової Інтернет-Спільноти "Наука-Онлайн" (УНІС) та самого проекту УНІС, Адміністрація УНІС визначає правила використання (copyright) інформаційних матеріалів УНІС.

1 Авторські права на матеріали повідомлень належать користувачам Української Наукової Інтернет-Спільноти "Наука-Онлайн" (далі УНІС) – авторам повідомлень (якщо у повідомленні явно не зазначено іншого автора).

2 Реєстрацією та публікацією матеріалів (повідомлень) користувач УНІС надає УНІС право використовувати (розповсюджувати) матеріали.

3 Авторські права на збірки матеріалів, дискусії, результати голосувань, структуру та службову інформацію УНІС та інші синтетичні (утворені в результаті функціонування УНІС) матеріали належать Українській Науковій Інтернет-Спільноті "Наука-Онлайн".

4 Дозволяється вільне копіювання (передрук) матеріалів УНІС для некомерційного використання за умов:
4.1 Обов'язкового зазначення на початку або наприкінці матеріалів з УНІС стрічки “Українська Наукова Інтернет-Спільнота "Наука-Онлайн" http://nauka-online.org/”, для електронних копій розміщення прямого посилання вигляду "<А HREF="http://nauka-online.org/"> Українська Наукова Інтернет-Спільнота "Наука-Онлайн"</А>" або безпосереднього прямого посилання на матеріал.
4.2 При копіюванні окремого повідомлення є обов'язковим зазначення інформації про автора повідомлення (псевдонім автора).
4.3 Повідомлення не містить останній рядок “Передрук заборонено”.
4.4. Не порушуються додаткові умови передруку, що накладено автором повідомлення.

5. Користувач має право уточнити умови передруку свого повідомлення. Наприклад, завершити повідомлення рядком “Передрук заборонено”. Дотримання цих додаткових умов є обов'язковим при використанні (передруці) інформації з УНІС.

6. Без письмового дозволу Адміністрації УНІС заборонено передрук повідомлень які мають останній рядок “Передрук заборонено”.

7. Без письмового дозволу адміністрації УНІС заборонено передрук та використання матеріалів для комерційного використання та передрук з порушенням умов пп. 4, 4.1, 4.2, 4.3., 4.4

8. Умови комерційного використання матеріалів УНІС в обов'язковому порядку повинні бути узгоджені з Адміністрацією Форуму.

10. Усі права на проект “Українська Наукова Інтернет-Спільнота "Наука-Онлайн"” (включно з ідеєю, назвою, дизайном та іншими атрибутами) належать РІДnet - http://ridne.net .

Нагадуємо, що Адміністрація УНІС не несе відповідальності за можливі порушення прав інтелектуальної власності в повідомленнях користувачів. Проте, Адміністрація УНІС просить користувачів поважати права інтелектуальної власності при передруці, цитуванні чи перекладі чужих матеріалів. Адміністрація залишає за собою право боротися з порушеннями прав інтелектуальної власності у випадку встановлення таких фактів.

При порушенні прав інтелектуальної власності учасників УНІС щодо їхніх повідомлень Адмінстрація УНІС надаватиме допомогу авторам щодо захисту їхніх прав.

У випадку порушення публікаціями на УНІС авторських прав, особа яка вважає що її права порушено повинна звернутись до Адміністрації на адресу admin@nauka-online.org .